- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Řetěz LED-PLR-RF-200-20M-Romantic bílá/čk
Řetěz LED-PLR-RF-200-20M-Romantic bílá/čk
- Novinka
- Nejprodávanější

Podobné produkty
- Nejprodávanější
- Novinka
3 105 Kč
/
ks
2 566 Kč
bez DPH
3 105 Kč
/
ks
2 566 Kč
bez DPH
Skladem
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Řetěz LED-PLR-RF-200-20M-Romantic bílá/čkSkladem3 105 Kč/ ks2 566 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED světelný řetěz, venkovní, délka 20m, 200 LED diod, rozteč 10cm, barva světla bílá, černý kabel, příkon 18W, spojitelné 10 ks
Video produktu
| Barva kabelu | Černá |
| Barva světla | Bílá |
| Celkový počet LED | 200 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 20 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 18W |
| Spojitelné | 10 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5 m, součástí balení |
Zboží zařazeno v kategoriích







