Představení společnosti
Kontakty

MK-mont illuminations s.r.o.
MK - mont Illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
431 51 Klášterec nad Ohří
+420 474 316 731/2
info@mkmont.cz
IČ: 25424769
DIČ: CZ25424769

Katalog 2021

VánočníVýzdoba.cz
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Představení společnosti
Představení společnosti
Představení společnosti

Kdo jsme?

MK - mont Illuminations s.r.o. je ryze česká, dynamická společnost, která byla založena v roce 1992 za účelem oprav a rekonstrukcí veřejného osvětlení. Od té doby prošla naše firma i její výrobní prostory značným vývojem a stala se skutečnou jedničkou na trhu v oblasti výroby a prodeje vánoční a světelné výzdoby.

 

Plotrdetail plotruleaser

 

Co umíme?

Za pomoci nejmodernější technologie Vám dokážeme na míru vyhotovit nejrůznější světelné i nesvětelné dekorace či ozdoby, které v době vánočních svátků zkrášlí Váš dům, zahradu, byt nebo jiný objekt. Dokážeme vyzdobit jak interiéry budov, tak prostory exteriéru.

Zajistíme práce v nejrůznějších oblastech díky špičkovému technickému vybavení, disponujeme dvěma plošinami, vysokozdvižným vozíkem a nůžkovou plošinou.

 

plošinaplošinaAuto

Naše produkty

Naše společnost nabízí velký výběr sortimentu vánočních dekorací od malých ozdob na stromeček až po velké 3D objekty na zakázku

V našem e-shopu můžete vzhlédnout širokou škálu našich dekorací a ozdob.

Vyrábíme i dekorace vhodné pro světelné vyzdobení Vašich měst a obcí, nebo domů či komerčních objektů. Vybrat si můžete ozdoby s technologií LED nebo s klasickým žárovkovým osvětlením.

Vlastníme nejmodernější technologie na výrobu svého vlastního PVC jehličí, což nám umožňuje vytvářet nejrůznější PVC výrobky, jako například PVC pyramidy, kužele, stromy, girlandy, věnce a mnoho dalších.

Ke všem dekoracím nabízíme i potřebné příslušenství. Potřebujete-li úchyty, ovladače světel či chcete své dekorace vylepšit o zvonkohry, zavítejte do našeho e-shopu a vyberte si dle svých představ.

Proč právě MK-mont?

Jsme jedničkou na trhu, nejenom v kvalitě kvalifikovaných zaměstnanců, které firma zaměstnává, ale také v kvalitě vstupních surovin, materiálů a zboží. Základem je spokojenost zákazníka, před expedicí jsou všechny výrobky podrobeny kontrole kvality a testem funkčnosti.

Hledáte vhodnou společnost, která vyrobí vánoční či sezónní dekorace na míru přesně podle Vašich představ? Nechcete se spálit špatným výběrem?

Pak nás neváhejte kontaktovat, jsme tu právě pro Vás!

Rodinný dům3D fontánaúřad Dubí

 Jak postupovat při výběru dekorací u MK - mont?

1. Máte vybrané dekorace, nebo si nevíte s výběrem rady? Neváhejte nás kontaktovat.

2. Rádi s Vámi zkonzultujeme vše podstatné a poradíme.

3. Bezplatně zpracujeme grafický návrh a vizualizaci.

4. V případě dohody vyrobíme Vámi zvolený dekor.

5. Využít můžete i možnosti dopravy a montáže dekorací.

6. Případná demontáž a uskladnění.

Vize do budoucna

Naše společnost kouzlí úsměvy na tváři svým klientům již třetí dekádu let. Právě spokojenost našich klientů je odrazem a známkou kvalitně odvedené práce a individuálního přístupu, který Vám nabízíme. Spokojený klient je pro naši firmu tou největší odměnou.

Přinášíme spokojenost stávajícím i budoucím klientům, i nadále budeme spolupracovat s nejrůznějšími obcemi po celé České republice i městy zahraničními, splníme vám nejrůznější přání a i nadále bude jedničkou na trhu v oblasti světelné i nesvětelné vánoční výzdoby.

Reference

Jak již bylo zmíněno, na trhu se naše společnost pohybuje více jak 20 let. Za ta léta jsme ozdobili nespočet českých a zahraničních měst v blízkém i vzdáleném okolí. Dobré jméno máme zejména v Německu, Rusku a Francii. Naše práce hovoří za vše, příklady naší bohaté činnosti můžete zhlédnout zde. 

MK - mont Illuminations s.r.o.

Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz