Vánoční výzdoba
Kontakty
MK-mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
431 51 Klášterec nad Ohří

+420 474 316 731/2
info@mkmont.cz
www.mkmont.cz
IČ: 25424769
DIČ: CZ25424769

  1. Úvod
  2. O nás
Představení společnosti

Kdo jsme?

MK-mont Illuminations, s.r.o. je ryze česká, dynamická společnost, která byla založena v roce 1992 za účelem oprav a rekonstrukcí veřejného osvětlení. Od té doby prošla naše firma i její výrobní prostory značným vývojem a stala se skutečnou jedničkou na trhu v oblasti výroby a prodeje vánoční a světelné výzdoby. V současné době nabízíme kromě bohatého sortimentu také pronájem naší techniky i špičkových strojů.

 

 

Původně ruční výroba je dnes poloautomatizována, v některých částech výrobního procesu je však stále třeba lidské zručnosti a řemeslného umu. Díky precizním strojům i zkušeným zaměstnancům dosahujeme vynikající kvality všech nabízených výrobků.

 

 

Co umíme?

Za pomoci nejmodernější technologie Vám dokážeme na míru vyhotovit nejrůznější světelné i nesvětelné dekorace či ozdoby, které v době vánočních svátků zkrášlí Váš dům, zahradu, byt nebo jiný objekt. Dokážeme vyzdobit jak interiéry budov, tak prostory exteriéru.

Technické vybavení je na špičkové úrovni, do jeho pořízení a obnovy investujeme pravidelně značné finanční prostředky. Díky tomu jsme schopni zajistit práce v nejrůznějších oblastech. To nám umožňuje eliminovat subdodávky třetích stran. Disponujeme dvěma vlastními plošinami, které mohou pracovat v maximální výšce 13 a 22 metrů. Samozřejmostí je vysokozdvižný vozíknůžková plošina pro manipulaci s rozměrným nebo těžkým nákladem. Pro přepravu nákladu máme k dispozici užitkové vozy.

 

 

 

Naše produkty

Naše společnost nabízí široký sortiment vánočních dekorací od malých ozdob na stromeček po velké 3D objekty.  Dekorace a ozdoby na vánoční stromy vyrábíme v různých velikostech a tvarech. V našem e-shopu můžete zhlédnout široký sortiment plastových koulí, holografických vloček, zvonků, hvězdic, vánočních šišek nebo papírových hvězdic či pestrou nabídku mašlí a lamet, dekoračních látek. Všemi těmito i mnoha dalšími dekoracemi můžete vykouzlit opravdu překrásnou atmosféru pro vánoční svátky.

Vyrábíme i dekorace vhodné pro světelné vyzdobení Vašich měst a obcí, nebo domů či komerčních objektů. Vybrat si můžete ozdoby s technologií LED nebo s klasickým žárovkovým osvětlením.

Vlastníme nejmodernější technologie na výrobu svého vlastního PVC jehličí, což nám umožňuje vytvářet nejrůznější PVC výrobky, jako například PVC pyramidy, kužele, stromy, girlandy, věnce a mnoho dalších.

Ke všem dekoracím nabízíme i potřebné příslušenství. Potřebujete-li úchyty, ovladače světel či chcete své dekorace vylepšit o zvonkohry, zavítejte do našeho e-shopu a vyberte si dle svých představ.

 

 

Proč právě MK-mont?

Hledáte vhodnou společnost, která vyrobí vánoční či sezónní dekorace na míru přesně podle Vašich představ? Nechcete se spálit špatným výběrem?

Pak jsme tu právě pro Vás!

Díky systému řízení jakosti ISO 9001 a 14001 eliminujeme plýtvání materiálními prostředky i lidským kapitálem. Tak dosahujeme příznivých cen.  Většinu prací se snažíme zajistit vlastními silami, vyhýbáme se subdodávkám třetích stran. S externími firmami spolupracujeme v oblasti školení personálu a revize elektro.

Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme nejen po technické stránce, ale i z hlediska bezpečnosti práce, vztahu k životnímu prostředí a systému řízení jakosti. V současné době máme 24 zaměstnanců, z toho 9 žen.

Výroba probíhá dle bezpečnostních předpisů a norem. Výrobky jsou před expedicí k zákazníkovi podrobeny kontrole kvality a testu funkčnosti. Dbáme také na kvalitu vstupních surovin, materiálů a zboží. Obchodujeme jen s prověřenými dodavateli. S většinou z nich spolupracujeme 10 a více let.

Chcete-li jistotu podpořenou správným výběrem kvalitních dekorací, kontaktujte nás a my s Vámi rádi zkonzultujeme vše podstatné.

 

Jak postupovat při výběru dekorací u MK-mont?

  1. Máte vybrané dekorace, nebo si nevíte s výběrem rady? Neváhejte nás kontaktovat.
  2. Rádi s Vámi zkonzultujeme vše podstatné a poradíme.
  3. Bezplatně zpracujeme grafický návrh a vizualizaci.
  4. V případě dohody vyrobíme Vámi zvolený dekor.
  5. Využít můžete i možnosti dopravy a montáže dekorací.
  6. Případná demontáž a uskladnění.

 

 

Vize do budoucna

Naše společnost kouzlí úsměvy na tváři svých klientů již třetí dekádu let. Právě spokojení klienti jsou odrazem a známkou kvalitně odvedené práce a individuálního přístupu, který Vám nabízíme. Spokojený klient je tedy pro naši firmu tou největší odměnou. Byli bychom rádi, kdyby to tak zůstalo a my mohli být i nadále těmi, kdo Vám pomůže rozzářit vánoční prostory a dodá jim tak nezapomenutelnou atmosféru.

Chceme přinášet spokojenost stávajícím i budoucím klientům, i nadále spolupracovat s nejrůznějšími obcemi po celé České republice i městy zahraničními. Rozšiřovat sortiment naší nabídky a plnit nejrůznější přání našich zákazníků. Vzdělávat se v oblasti nejmodernějších technologických postupů a přinášet tak neotřelé designové prvky.

Jednoduše řečeno, naším cílem je zůstat i nadále jedničkou na trhu v oblasti světelné i nesvětelné vánoční výzdoby, neboť právě my „přinášíme pohodu do Vašich měst i obchodů.“


 

Reference

Jak již bylo zmíněno, na trhu se naše společnost pohybuje více jak 20 let. Za ta léta jsme ozdobili nespočet českých a zahraničních měst v blízkém i vzdáleném okolí. Dobré jméno máme zejména v Německu, Rusku a Francii. Naše práce hovoří za vše, příklady naší bohaté činnosti můžete zhlédnout zde.

Přinášíme Vánoce plné světla, radosti a spokojenosti. Nasvítíme Vaše prostory tak, aby vhodným způsobem doplnily prostředí, kam necháte vstoupit zářící krásu našich dekorů. Výsledkem naší práce bude Vaše spokojenost.

Miroslav Kalina

MK-mont Illuminations, s.r.o.

 

 

 

Kde nás najdete

MK-mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

mapa

Kontakty
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © 2020 | MK-mont illuminations s.r.o.
mkmont.cz | emkamont.com

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.