Zakázková výroba
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Odběr je možné kdykoliv odhlásit

Novinky

 
 
 

 Navštivte další naše stránky

 


 

  1. Úvod
  2. Zakázková výroba
Zakázková výroba

Uvažujete o výrobě vánoční dekorace přímo podle konkrétních požadavků? Nenašli jste na našich stránkách to, co jste hledali? Máte nějaké specifické přání ohledně vánoční výzdoby?

Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoli typ vánočního osvětlení, vánoční světelnou reklamu, vánoční dekorace vhodné do interiérů i exteriérů. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobu na zakázku, budeme se snažit maximálně vyhovět všem Vašim požadavkům a představám. Nabízíme široké spektrum výrobků za přijatelné ceny.

Výhody zakázkové výroby u MK-mont Illuminations:

  • originální prezentace Vašich přání
  • možnost jedinečnosti designu
  • libovolný výběr materiálu, rozměrů
  • možnost volby technologie výroby
  • přizpůsobení cenovým požadavkům
  • individuální přístup
realizace

 

Kdo jsme?

MK-mont Illuminations je ryze česká, dynamická společnost zabývající se výrobou světelných i nesvětelných dekorací nejen pro vánoční čas. Rodinné domy, zahrady, města i obce zdobíme již od roku 1992. Mnohaleté zkušenosti přispívají dobrému jménu firmy. Výsledkem je mnoho spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména v Německu a Rusku. Za vše také hovoří naše certifikáty kvality a další ocenění.

„Přinášíme pohodu do Vašich měst i obchodů!“

Naše možnosti ve výrobě

Naše firma disponuje vlastním výrobním závodem na průmyslové zóně Verne v Klášterci nad Ohří, skladovacími prostory, nejmodernějšími technologiemi v oblasti strojní výroby i vlastním vozovým parkem. Do modernizace firmy vnášíme značné finanční prostředky. Profesionální zaměstnanci vynikají odbornou specializací, kreativitou a mnohaletými zkušenostmi. Proto si můžeme dovolit pružně reagovat na poptávku a nejnovější trendy v oblasti vánočních dekorací, světelné techniky a výzdoby jakéhokoli prostoru.

ohybackasvářeníleaser

 

Komplexní služby

Máte zájem o vánoční dekoraci? Chcete si ozdobit rodinný dům či byt, svou firmu, vyzdobit slavnostně náměstí, radnici, hotel apod.? Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce. Ti s Vámi odborně prokonzultují Vaše potřeby, přání, představy o vánoční výzdobě, poradí Vám při výběru a vše ostatní již můžete nechat na nás. My se postaráme o vše - od návrhu po montáž. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Více se dozvíte zde.

„Vaše velká přání plníme efektivně s minimálními náklady pro Vás!“

Naši grafici bezplatně zpracují profesionální grafické návrhy v tištěné i digitální podobě, které Vám budou následně představeny. Moderní design našich výrobků Vás jistě potěší. Součástí vizualizace je také nezávazná cenová nabídka. V případě dohody následuje výroba požadovaného dekoru. Naše výrobky vynikají špičkovou jakostí, což jim zaručuje dlouhou životnost. Zajistíme dopravu, případně i namontáž výrobku. Problém nám nečiní ani demontáž a uskladnění výrobku, jakmile již není dekorace potřeba. Zajišťujeme také nonstop servis a pronájem dekorací i techniky, včetně kvalifikované obsluhy.

Postup zakázkové výroby

 

rozcestník

 

Výrobky na zakázku

Nabízíme kvalitní LED vánoční osvětlení s moderní a úspornou technologií nebo osvědčené tradiční žárovkové varianty. Všechny naše vánoční dekorace vyrobíme na zakázku v mnoha barevných odstínech diod, různých rozměrů i hmotností. Vybrat si můžete z nejmodernějších technologií LED světelné techniky, světelných kabelů či žárovkových dekorů.

Světelné kabely jsou vhodné jak pro nasvícení exteriéru, tak i interiéru. Úchvatným způsobem olemují Váš dům, střechu, balkon, větší stromy či zahradní prvky, fasády budov, výlohy obchodů, firemní objekty. Velikost a rozměry kabelu Vám zhotovíme na míru.

Parametry vánočního osvětlení

tabulka

Dekory na sloupy veřejného osvětlení

Tyto dekory patří k nejefektivnějším způsobům, jak podtrhnout atmosféru Vánoc právě ve Vašem městě. Nabízíme široké spektrum dekorů na sloupy veřejného osvětlení, a to např. vánoční hvězdy, sněhové vločky, komety, vějíře, anděly, abstraktní vánoční motivy atd. Vánoční ornamenty vyrábíme ze světelných LED kabelů nebo světelných kabelů z durabestu , to vše lze i v kombinaci s výpletem z PVC jehličí.

Dekory do převěsů

Zde se fantazii meze nekladou. Naši grafici jsou schopni vytvořit jakékoli vánoční motivy a ornamenty, jimiž nádherně zdůrazní klenbu ulic, rozjasní cestu vánočním městem, či zpříjemní vánoční čas v uspěchaných obchodních centrech.

Žárovkové dekory

Žárovkové osvětlení lze použít na ozdobení vánočního stromku nebo k výrobě světelných dekorů. Ty jsou vhodné zejména na stěny budov, do převěsů a na sloupy veřejného osvětlení. Vyrábíme je z duralové konstrukce a obalujeme PVC jehličím různých barev a různým počtem žárovek. Vybrat si můžete z klasických baňkových nebo LED barevných žárovek. Opět disponujeme velkým množstvím dekorů. K oblíbeným vánočním osvětlením patří bezpochyby vánoční hvězdy, zvonky, sněhové vločky, komety, stromečky, ryby, svíčky atd.

 

LED dekor

 

Světélka LED či žárovková

Nabízíme a na přání Vám vyrobíme prskavky s různým počtem paprsků, vánoční stromy ve tvaru kužele, vnitřní i venkovní světelné řetězy čiré i barevné, světelné rampouchy vnitřní i venkovní, světelné závěsy do interiéru i exteriéru s možností flash efektu, světelné vánoční sítě.

Exkluzivní světelná dekorace snowfall připomínající padající světlo nebo efekt sněžení uchvátí snad každého. Tato dekorace je tvořena průhlednou plastovou trubicí, ve které jsou umístěny LED diody.

Dekorace 3D

Zahradu, park či terasu lze jednoduše zvýraznit také LED dekoracemi 3D. Z naší nabídky stojí za zmínku LED světelné stromy venkovní i vnitřní, LED jelen vhodný i do interiéru, LED sněhulák, vločka, koule, kra. Úžasný dojem ve Vás zanechá i animace tekoucí vody vhodná do venkovních i vnitřních prostor a LED pruty připomínající vodotrysk. Nepřehlédnutelné budou též nafukovací figury (Santa, sněhulák, sob) s osvětlením a vlastním kompresorem.

Dekorace

Při výrobě některých dekorací používáme také zajímavé vánoční dekorační látky a mašle, holografické hvězdy a vločky, papírové ozdoby, plastové ozdoby (girlandy z koulí, ježci a další ozdoby s vánočními motivy).

Z PVC jehličí Vám na zakázku vyrobíme libovolné girlandy, vánoční smrkové koule, vánoční kužele i PVC pyramidy vhodné jako vánoční strom s různým průměrem základny. Nabízíme také široký výběr vánočních stromků a věnců libovolných rozměrů.

Náš sortiment je opravdu velmi bohatý. Vybrat si můžete z klasických žárovkových světélek nebo z novějších LED technologií. LED žárovky jsou oproti klasickým úspornější, mají delší životnost, takže počáteční investice do LED osvětlení se Vám velmi brzy vrátí.

V neposlední řadě bychom rádi upozornili na flash efekt blikajících světélek, která jistě potěší nejen naše nejmenší. Součástí mnoha světelných dekorů je ovladač. Efekt můžete ještě zvýraznit pomocí elektronické zvonkohry. Každá zvonkohra obsahuje 100 skladeb, které jsou rozděleny do skupin podle žánru. Zvonkohra se ovládá veřejně přístupným tlačítkem.

světelný řetězFlash efekt - teplá bílásvětelný řetězFlash efekt - studená bílá

Kvalita výroby

Výroba probíhá podle bezpečnostních předpisů a norem. I naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v oblasti bezpečnostních předpisů, školení zajišťují externí firmy.

Důležitá je pro nás kvalita vstupních surovin, materiálů a zboží. Obchodujeme jen s prověřenými dodavateli. Eliminujeme subdodávky třetích stran, což přináší našim zákazníkům příznivější ceny. Před expedicí výrobky podléhají kontrole kvality a testům funkčnosti. Díky zavedení a pravidelnému ověřování funkčnosti systémů řízení kvality a managementu životního prostředí podle požadavků norem ISO 9001 a ISO 14001 neplýtváme materiálem ani lidským kapitálem.

Používané technologie

tabulka

Mimo jiné nabízíme doplňkové služby v oblasti zámečnických prací a svařování. Vyrobíme či opravíme různorodé konstrukce. Svařujeme elektrickým obloukem a hliníkové slitiny metodou TIG.

V roce 2009 jsme pořídili nejmodernější technologie a stroje na výrobu girland, PVC jehličí a dalších prvků pro vánoční dekorace. Stali jsme se tak jediným výrobcem tohoto sortimentu v ČR.

 

plotrvýroba PVC girlandvýroba PVC girland

Technika pro instalaci vánočního osvětlení

Hotové vánoční osvětlení, vyrobené přesně na přání našich zákazníků, instalujeme pomocí plošiny MP24, MP16 nebo nůžkové plošiny, která je vhodnější spíše do interiéru. Zboží dopravíme nákladními vozy IVECO, pro přepravu objemných nákladů vlastníme i přívěsné vleky. Jak vozy IVECO, tak přívěsné vleky je možné si u nás pronajmout.

MK - mont illuminations s.r.o.

Přihlašte se k odběru aktuální nabídky
Odběr je možné kdykoliv odhlásit
Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz