Světelné dekory | Vánoční výzdoba
Kontakty

MK-mont illuminations s.r.o.
MK - mont Illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
431 51 Klášterec nad Ohří
+420 474 316 731/2
info@mkmont.cz
IČ: 25424769
DIČ: CZ25424769

Katalog 2021

VánočníVýzdoba.cz
  1. Úvod
  2. Světelné dekory

Světelné dekory

Světelné dekory představují širokou škálu světelných dekorací. Můžete zde nalézt světelné dekory vyrobené ze světelných LED kabelů, dekory z PVC jehličí a žárovkami nebo 3D světelné dekorace různých tvarů. Světelné dekorace můžete umístit do okna, rovnoběžné nebo kolmo na fasádu popřípadě na sloup veřejného osvětlení a některé dokonce na špičku vánočního stromu či jako světelné dekory na vánočním stromě. Pokud by Vás náhdou žádný z dekorů v našem katalogu neoslovil, obraťte se na nás a my Vám navrhneme úplně nový dekor dle Vašich představ. Do designu dekorů dokážeme zakomponovat Vaše logo nebo název Vaší společnosti.

Světelný dekor není jen světlo

Během vánočního období se obchody a nákupní centra objevují ve slavnostním oděvu. Vytvořte jedinečnou a kouzelnou atmosféru díky světelným dekorům s našimi dlouholetými zkušenostmi a rozmanitostí produktů.

Díky kreativním nápadům na osvětlení staví společnost MK-mont illuminations s.r.o. do centra pozornosti obchodních center, ulic, objektů a budov, které vytvářejí jedinečnou náladu nejen Vánoc a přinášejí příjemné emoce. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s předními výrobci a dodavateli a kompetencím našich designérů, opakovaně udivujeme naše zákazníky. Vytváříme svět kouzel, kterým okouzlíme vás i vaše zákazníky.

Umění vánoční výzdoby je okouzlením pozorovatele

Spokojení zákazníci, pro které léta vytváříme jedinečné dekorace, jsou důkazem našeho úspěchu. Rádi výzvu přijmeme a přesvědčíme vás o našich schopnostech. Jsme vaším partnerem, pokud hledáte kompletní řešení pro váš projekt. Nazdobíme vaši nemovitost podle vašich specifikací, vizualizujeme vaše návrhy, staráme se o montáž, staráme se o demontáž, údržbu a skladování. Přesvědčte se sami a nechte se inspirovat. Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz