Světelné dekory | Vánoční výzdoba
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Odběr je možné kdykoliv odhlásit

Novinky

 
 
 

 Navštivte další naše stránky

 


 

  1. Úvod
  2. Světelné dekory

Světelné dekory

Světelné dekory představují širokou škálu světelných dekorací. Můžete zde nalézt světelné dekory vyrobené ze světelných LED kabelů, dekory z PVC jehličí a žárovkami nebo 3D světelné dekorace různých tvarů. Světelné dekorace můžete umístit do okna, rovnoběžné nebo kolmo na fasádu popřípadě na sloup veřejného osvětlení a některé dokonce na špičku vánočního stromu či jako světelné dekory na vánočním stromě. Pokud by Vás náhdou žádný z dekorů v našem katalogu neoslovil, obraťte se na nás a my Vám navrhneme úplně nový dekor dle Vašich představ. Do designu dekorů dokážeme zakomponovat Vaše logo nebo název Vaší společnosti.

Světelný dekor není jen světlo

Během vánočního období se obchody a nákupní centra objevují ve slavnostním oděvu. Vytvořte jedinečnou a kouzelnou atmosféru díky světelným dekorům s našimi dlouholetými zkušenostmi a rozmanitostí produktů.

Díky kreativním nápadům na osvětlení staví společnost MK-mont illuminations s.r.o. do centra pozornosti obchodních center, ulic, objektů a budov, které vytvářejí jedinečnou náladu nejen Vánoc a přinášejí příjemné emoce. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s předními výrobci a dodavateli a kompetencím našich designérů, opakovaně udivujeme naše zákazníky. Vytváříme svět kouzel, kterým okouzlíme vás i vaše zákazníky.

Umění vánoční výzdoby je okouzlením pozorovatele

Spokojení zákazníci, pro které léta vytváříme jedinečné dekorace, jsou důkazem našeho úspěchu. Rádi výzvu přijmeme a přesvědčíme vás o našich schopnostech. Jsme vaším partnerem, pokud hledáte kompletní řešení pro váš projekt. Nazdobíme vaši nemovitost podle vašich specifikací, vizualizujeme vaše návrhy, staráme se o montáž, staráme se o demontáž, údržbu a skladování. Přesvědčte se sami a nechte se inspirovat. Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Přihlašte se k odběru aktuální nabídky
Odběr je možné kdykoliv odhlásit
Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz