- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic bílá/bk
Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic bílá/bk

Podobné produkty
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic bílá/bkSkladem1 569 Kč/ ks1 297 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED světelný řetěz, venkovní, délka 10m, 100 LED diod, rozteč 10cm, barva světla bílá, bílý kabel, příkon 9W, spojitelné 20 ks
Video produktu
| Barva kabelu | Bílá |
| Barva světla | Bílá |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 10 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 9W |
| Spojitelné | 20 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5 m, součástí balení |
Zboží zařazeno v kategoriích







