LED vánoční osvětlení | Vánoční výzdoba
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Odběr je možné kdykoliv odhlásit

Novinky

 
 
 

 Navštivte další naše stránky

 


 

  1. Úvod
  2. LED vánoční osvětlení

LED vánoční osvětlení

Štědrý večer nastal, koledy přichystal… - to zní velmi vánočně

Nejen slavnostně, ale také „smart“ se stávají dnešní již moderní Vánoce. A protože Vánoční osvětlení je s Vánoci spojeno, nejvýrazněji na rozsvícení Vánočního stromu ve vašem městě, je na něj ve vánočním období kladem velký důraz.

Moderní osvětlení je propojeno s chytrou aplikací, která se nastaví tak, aby se světélka sjednoceně barevně rozsvěcovala a jednotně měnila stejnou barvu jako tomu u osvětlení Synchrone. Ozdobí se tímto světelným řetězem například alej stromů na promenádě a světelný efekt se nastaví tak, aby se na všech stromech postupně měnila stejná barva. Toto vánoční osvětlení jsme zaváděli v roce 2019, vidělo bylo mino jiné i v Karlových Varech na kolonádě.

Vánoční osvětlení aurora

Ve Varech jsme zaváděli i interaktivní osvětlení Aurora, světélka barevně reaguje na hlas, vibrace zvuku, často ho lidé nazývají „zpívajícím stromem“. Jak to funguje? Díky moderní technologii zpracování světel a propojení každého světélka, se světelný efekt přizpůsobuje zvukovým vibracím. Na Vánočním rozsvícení se pod stromem zpívají koledy a světélka postupně reagují, mění plynule svoji barvu. U těchto zpívajících stromů se v adventní čas, každý večer, scházejí lidé a zpívají koledy. Světelný efekt zpívajícího stromu nejlépe vynikne na velkém stromu. Přijďte si na Vánoce zazpívat.

Kdy by se mělo rozsvítit vánoční osvětlení?

Neexistuje přesný datum, který by se mělo Vánoční osvětlení rozsvítil. Nejvíce se bere jako první příležitost první advent. Někteří věřící se řídí církevním rokem. Ten končí poslední neděli před prvním adventem – v neděli mrtvých. Nakonec záleží na tom, kdy sami uchopíte vánočního ducha a doma rozsvítíte Vánoční osvětlení. Naopak posledním světlem vánoční sezóny je svátek Tří králů, který připadá na 6. ledna.

LED Vánoční osvětlení

Dokáže vytvořit neopakovatelnou atmosféru a je základem každé výzdoby. U nás naleznete široký výběr nejrůznějších typů osvětlení v úsporné LED technologii s dlouhou životností. Díky univerzálnímu, jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému Monty fix, lze navzájem propojovat různé typy osvětlení na jednu přívodní šňůru.

Přihlašte se k odběru aktuální nabídky
Odběr je možné kdykoliv odhlásit
Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz