- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic teplá bílá/bk
Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic teplá bílá/bk

Podobné produkty
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
1 569 Kč
/
ks
1 297 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Řetěz LED-PLR-RF-100-10M-Romantic teplá bílá/bkSkladem1 569 Kč/ ks1 297 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED světelný řetěz, venkovní, délka 10m, 100 LED diod, rozteč 10cm, barva světla teplá bílá, bílý kabel, příkon 9W, spojitelné 20 ks
Video produktu
| Barva kabelu | Bílá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 10 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 9W |
| Spojitelné | 20 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5 m, součástí balení |
Zboží zařazeno v kategoriích







