Vánoční výzdoba
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Odběr je možné kdykoliv odhlásit

Novinky

 
 
 

 Navštivte další naše stránky

 


 

 1. Úvod
 2. Rady a tipy
 3. Nesvětelné dekorace
Jak vybrat správnou nesvětelnou dekoraci?

Správná velikost ozdob a jejich množství úměrné velikosti Vašeho vánočního stromu, to je otázka kterou nám často pokládáte.

Montíkova rada

Strom vyfoťte a fotografii spolu s odhadem výšky nám pošlete na email obchod@mkmont.cz. Můžete nám napsat i svou vlastní představu barevného provedení dekorace, ve velmi krátké době Vám zašleme nabídku s ideálním počtem a velikostí dekoračních prvků vhodných pro Váš strom včetně cenové kalkulace a nabídky platebních podmínek.

 

Co vše zahrnuje naše nabídka nesvětelné dekorace?

Základní denní dekorací na strom jsou plastové ozdoby různých barev, tvarů a velikostí. Výhodou plastových ozdob je jejich odolnost vůči pádu. Zpracování povrchu koulí je na vysoké úrovni, životnost ozdob včetně jejich vzhledové použitelnosti je tedy časově dlouhodobá.

Kompletní nabídku denních dekorací na vánoční smrk naleznete v naší e-shopové sekci dekorace a ozdoby. Nejrozsáhlejší nabídku naleznete u populárních plastových ozdob. Máte zájem o klasické koule anebo dáte přednost zvonkům či hvězdám? Vše nabízíme v různých velikostech a barvách. Stačí si jen vybrat.

 

 

Pokud je rozpočet na výzdobu nízký, lze nazdobení vyřešit pomocí kombinace plastových ozdob s mašlemi, vyráběných rovněž v různých barvách a rozměrech. Tato varianta je velmi oblíbená. Mašle jsou z materiálu určeného k venkovnímu použití, vydrží tudíž několik sezón.


K finálnímu dozdobení dovezeného vánočního smrku jsou vhodné populární a účinné lamety. Strom se při jejich použití třpytí, čímž umocňuje kouzelnou vánoční atmosféru. Lamety vyrábíme na speciálním stroji ve dvou základních velikostech 50 a 100 cm. Pokud byste potřebovali lamety jiného rozměru, není pro nás problém Vaše přání splnit.

Lamety nedoporučujeme používat na stromy rostlé, protože jejich následná demontáž je velmi pracná.

 

Další z možností je nazdobení stromu pomocí holografických ozdob. Vyrábíme je v provedení pro vnitřní i venkovní použití. V nabídce naleznete několik tvarů vloček a hvězd v různých velikostech.

1. Výrobky z PVC jehličí

PVC jehličí vyrábíme přímo v našem závodě. Proto nám naše výrobní linka umožňuje dodávat PVC jehličí v délkách dle přání našich zákazníků. Jehličí nabízíme v mnoha barvách – zelená, stříbrná, zlatá, bílá, ale i modrá, červená, fialová, růžová, atd. U každé barvy si můžete zvolit i odstín, kterému dáváte přednost (světlý, tmavý, střední). PVC jehličí lze samozřejmě dodat i v kombinovaných barvách (např. modro-bílá). Do dekorace je možné vplést světélka.

 

Jaké výrobky z PVC jehličí Vám můžeme nabídnout?

 • stromy
 • kužele
 • pyramidy
 • koule
 • girlandy
 • věnce

Vlastnosti našeho PVC jehličí:

 • vysoká kvalita
 • stálost
 • nehořlavost
 • certifikováno
 • vlastní výroba

PVC jehličí se výborně hodí k rychlému nazdobení vnitřních i venkovních společenských prostor při vánoční výzdobě.

PVC stromky, kužele a pyramidy

Stojíte-li před rozhodnutím, jaký vánoční strom si máte pořídit, nechte se inspirovat naší nabídkou.

Výběr vánočního stromku samozřejmě nejvíce záleží na prostoru, KAM budete chtít Váš stromeček umístit. Jaké další okolnosti byste měli při nákupu zvážit, se dočtete zde.

Potřebujete-li klasický vánoční stromeček do domácnosti, bytu, rodinného domu, pak Vám jistě dobře poslouží náš stromeček vyráběný z PVC. Vyniká dlouhou životností, jelikož je vyráběn z trvanlivých materiálů.

Hledáte-li vánoční strom vhodný do haly obchodního centra, supermarketu, komerčního objektu, i pro Vás máme širokou nabídku. Jsme schopni vyrobit stromy z PVC i nadměrných rozměrů. Vyrábíme i stromy vysoké 12 metrů dosahující tak hmotnosti 570 kg.

Vybrat si tedy můžete jakýkoli prostor i rozměry stromu, od velikosti po hmotnost či hustotu větví.

PVC pyramidy či kužele se výborně hodí jako dekorace pro vstupní vchodové prostory podniků, hotelů, restaurací a dalších objektů. Po nazdobení světelnou dekorací mohou skvěle upoutat pozornost Vašich potenciálních zákazníků a být tak atraktivní formou Vaší reklamy.

 

 K nazdobení můžete použít spoustu výrobků z naší nabídky.

Girlandy, věnce, koule

Girlandami můžete vyzdobit stěny budov, podloubí ulic, okna, ale také interiéry obchodních domů, společenských místností, apod. Girlandy se dají kombinovat s různými druhy světelných i nesvětelných ozdob. Můžete je omotat světelnými řetězy nebo kabely s blikajícími světélky. Velmi pěkně vypadají v kombinaci s plastovými ozdobami.

Věnce se dají použít k dekoraci stolů, oken nebo dveří.

Koule z PVC se výborně hodí jako dekorace pro venkovní i vnitřní prostory. Vyrábíme je s různým průměrem, nejčastěji v barvě zeleného smrku. I do této dekorace lze v případě zájmu vplést světélka.

Nabízíme Vám velké množství tvarů a velikostí. Jednotlivé výrobky se také liší hustotou jehličí.

2. Plastové ozdoby

 

 

Plastové ozdoby jsou vyráběny z kvalitního plastu, který je nárazuvzdorný a odolný vůči klimatickým podmínkám. Proto se tyto ozdoby hodí jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Vyrábíme je v několika tvarech a různém barevném provedení.  Lesklé či matné? Třpytivé? Spojené? Záleží pouze na Vás!

Vánoční koule, zvonky, dárkové balíčky, hvězdy a hvězdice, závěsné šišky, ježci jsou jen stručným výčtem toho, co jsme schopni vyrobit. Vskutku krásnou dekorací jsou například větve, které jsou tvořeny několika zavěšenými koulemi menších rozměrů na jedné větvi. Nabízíme je v nádherných barevných odstínech, od tyrkysové, fuchsiové, limetkové až ke klasickým barevným odstínům, jako je bílá, zlatá, červená, hnědá, oranžová apod. Barevné odstíny lze samozřejmě na větvích kombinovat, působivá je například fialovo-černá kombinace.

Plastové ozdoby se hodí jako výborný doplněk k nazdobení vánočních stromků nebo jako vhodná dekorace do výloh obchodních domů či supermarketů. Těmito ozdobami můžete zkrášlit i interiér vnitřních hal hotelů, komerčních objektů a jiné.

3.Holografické a papírové dekorace

Holografické dekorace jsou vynikajícím doplňkem Vaší vánoční výzdoby. Jejich 3D efekt upoutá pozornost a Vy si tak za poměrně nízkou pořizovací cenu můžete úchvatným způsobem dozdobit svůj vánoční stromeček, strom z PVC kužele nebo z PVC pyramidy. Zajímavě by se vyjímaly i na PVC koulích, jimiž můžete zkrášlit svou zahradu či park. Často je můžete vidět jako součást výzdoby obchodních center, kde zavěšeny od stropu přitahují svým třpytivým efektem zraky všech kolemjdoucích. Nabízíme je jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití a dodáváme je v několika možných velikostech. Záleží pouze na Vašem výběru.

4. Mašle, lamety a dekorační látky

Vánoční stromvěnec či girlandu lze ozdobit také mašlemi, lametami a různými dekoračními látkami.

Nabízíme Vám mašle děrované i krepované různých rozměrů i barev. Nabídku našich dekoračních látek a lamet můžete zhlédnout zde.

5. Nafukovací figurky – Dekorace, která potěší

Nafukovací figurky jsou vhodnou dekorací pro Vaši zahradu, park či jiný venkovní i vnitřní prostor. Jsou vyráběny z prodyšné látky, která propouští také světlo z žárovek zabudovávaných uvnitř. Ke každé figurce je dodáván vlastní kompresor, který udržuje stálý a stabilní tvar figurky. Výhodou nafukovacích figur je jejich montáž, manipulace i údržba. V jednu chvíli tak před vámi může stát vánoční Santa a za chvíli roztomilý sněhulák či sob.

MK - mont illuminations s.r.o.

Přihlašte se k odběru aktuální nabídky
Odběr je možné kdykoliv odhlásit
Kde nás najdete

MK - mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

Mapa firmy

Kontakt
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © | MK-mont illuminations s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz