- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED osvětlení vnitřní
- LED světelné závěsy
- Světelný závěs LEDPL-3825 bílá/bk 3m, 912 LED křížový konektor AKCE výprodej
Světelný závěs LEDPL-3825 bílá/bk 3m, 912 LED křížový konektor AKCE výprodej
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný závěs LEDPL-3825 bílá/bk 3m, 912 LED křížový konektor AKCE výprodejSkladem2 299 Kč/ ks1 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vnitřní, 300x260 cm (VxD), 912 LED, příkon 110,4 W, barva diod bílá, bílý kabel, 220-240 V, krytí IP24, křížový konektor
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 912 ks |
| Rozteč mezi prameny | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 2m |
| Výška | 3m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 110,4 W |
| Spojitelné | 5 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelné závěsy jsou dominantní dekorací vhodnou k ozdobení velkých ploch, zdí, sloupů či zábradlí. Závěsy je možno podvázat a měnit tak jejich tvar podle Vaší fantazie.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální i domácí použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné závěsy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 24
Zboží zařazeno v kategoriích



