- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- AKCE a SLEVY
- Světelný závěs LED-PLRS-1926-13 bílá/bk 1,5m, 481 LED, křížový konektor VÝPRODEJ
Světelný závěs LED-PLRS-1926-13 bílá/bk 1,5m, 481 LED, křížový konektor VÝPRODEJ
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný závěs LED-PLRS-1926-13 bílá/bk 1,5m, 481 LED, křížový konektor VÝPRODEJSkladem2 662 Kč/ ks2 200 Kč bez DPH
Venkovní, 150x200 cm (VxD), 481 LED, příkon 55,9 W, barva diod bílá, bílý kabel, 220-240 V, křížový konektor
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 481 ks |
| Rozteč mezi prameny | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 2m |
| Výška | 1,5m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 55,9 W |
| Spojitelné | 6 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelné závěsy jsou dominantní dekorací vhodnou k ozdobení velkých ploch, zdí, sloupů či zábradlí. Závěsy je možno podvázat a měnit tak jejich tvar podle Vaší fantazie.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete závěsy spojovat až do počtu 6 ks na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální i domácí použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné závěsy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vysokou bezpečností - krytí IP 44






