- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED závěsy
- Světelný závěs L100-2512 bílá/čk 1,5m, 300 LED
Světelný závěs L100-2512 bílá/čk 1,5m, 300 LED

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný závěs L100-2512 bílá/čk 1,5m, 300 LEDSkladem4 379 Kč/ ks3 619 Kč bez DPH
Venkovní, 150x200 cm (VxD), 300 LED, příkon 45,5 W, barva diod bílá, černý kabel, 220-240 V
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 300 ks |
| Rozteč mezi prameny | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 2m |
| Výška | 1,5m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 45,5 W |
| Spojitelné | 10 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelné závěsy jsou dominantní dekorací vhodnou k ozdobení velkých ploch, zdí, sloupů či zábradlí. Závěsy je možno podvázat a měnit tak jejich tvar podle Vaší fantazie.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete závěsy spojovat až do počtu 10 ks na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální i domácí použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné závěsy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44






