- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LEDPLR-60 teplá bílá/čk (EXTRA) 6m, 60 LED, křížový konektor
Světelný řetěz LEDPLR-60 teplá bílá/čk (EXTRA) 6m, 60 LED, křížový konektor

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LEDPLR-60 teplá bílá/čk (EXTRA) 6m, 60 LED, křížový konektorSkladem824 Kč/ ks681 Kč bez DPH
LED řetěz venkovní, délka 6 m, 60 diod, rozteč 10 cm, příkon 4,6 W, černý kabel, 220-240 V, křížový konektor, spojitelné 50 ks, BEZ přívodní šňůry.
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 60 ks |
| Rozteč mezi LED | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 6m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 4,6 W |
| Spojitelné | 50 ks |
| Napájecí šňůra | NENÍ součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit tak až 300m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44






