- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LEDPLR-50-Crystal-teplá bílá/bk 5m, 50 LED AKCE Výprodej
Světelný řetěz LEDPLR-50-Crystal-teplá bílá/bk 5m, 50 LED AKCE Výprodej
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LEDPLR-50-Crystal-teplá bílá/bk 5m, 50 LED AKCE VýprodejSkladem543 Kč/ ks449 Kč bez DPH
LED světelný řetěz s krystaly, délka 5m, 50LED, stříbrný kovový drát s transparentní perlovou kuličkou, 1 díl 5m, spojitelné 20ks, venkovní, barva světla teplá bílá, bílý kabel, příkon 4,6W
Video produktu
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 50 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 5 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 4,6 W |
| Spojitelné do délky | 100 m |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit tak až 140m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44




