- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LEDPLR-120-20M teplá bílá/čk 20m, 120 LED
Světelný řetěz LEDPLR-120-20M teplá bílá/čk 20m, 120 LED
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LEDPLR-120-20M teplá bílá/čk 20m, 120 LEDSkladem2 144 Kč/ ks1 772 Kč bez DPH
LED světelný řetěz, délka 20m, 120 LED, rozteč 16,6cm, concave cap (hranatá) LED dioda, 4 díly po 5m, spojitelné 10 ks, venkovní, černý kabel, barva světla teplá bílá, příkon 18,5W
Video produktu
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 120 ks |
| Rozteč mezi LED | 16,6 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 20 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 18,5 W |
| Spojitelné do délky | 200 m |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit tak až 200m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44






