- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LED-PLR(H)-100-20M teplá bílá/čk 20m, 100 LED SUPERSVÍTIVÝ
Světelný řetěz LED-PLR(H)-100-20M teplá bílá/čk 20m, 100 LED SUPERSVÍTIVÝ

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LED-PLR(H)-100-20M teplá bílá/čk 20m, 100 LED SUPERSVÍTIVÝSkladem2 382 Kč/ ks1 969 Kč bez DPH
LED světelný řetěz, délka 20m, 100 LED, rozteč 20cm, NOVÉ SUPERSVÍTIVÉ LED DIODY,
4 díly po 5m, spojitelné 14 ks, venkovní, černý kabel, barva světla Teplá bílá, příkon 9,6W
Video produktu
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 20 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 20 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 9,6 W |
| Spojitelné | 14 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie. Supervítivé LED diody mají vyšší svítivost a tím pádem výraznější efekt.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit tak až 280m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44






