- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LED-PLR-240-14M modrá/bk 14m, 240 LED, křížový konektor
Světelný řetěz LED-PLR-240-14M modrá/bk 14m, 240 LED, křížový konektor
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LED-PLR-240-14M modrá/bk 14m, 240 LED, křížový konektorSkladem1 324 Kč/ ks1 094 Kč bez DPH
Venkovní, délka 14 m, 240 LED, rozteč 6 cm, příkon 16 W, barva diod modrá, bílý kabel, 220-240 V, křížový konektor
Video produktu
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | Modrá |
| Celkový počet LED | 240 ks |
| Rozteč mezi LED | 6cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 14m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 16 W |
| Spojitelné | 10 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit tak až 140m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44








