- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LED-PLR-100 teplá bílá/čk - NELZE SPOJIT 10m, 100 LED
Světelný řetěz LED-PLR-100 teplá bílá/čk - NELZE SPOJIT 10m, 100 LED

- Nejprodávanější
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LED-PLR-100 teplá bílá/čk - NELZE SPOJIT 10m, 100 LEDSkladem1 330 Kč/ ks1 099 Kč bez DPH
nVenkovní, délka 10 m, 100 LED, příkon 8,4 W, rozteč 10 cm, barva diod teplá bílá, černý kabel, 220-240 V, nelze spojit !
Video produktu
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 10m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 8,4 W |
| Spojitelné do délky | nelze |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44









