- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LED-PLR-100 modrá/bk 10m, 100 LED AKCE Výprodej
Světelný řetěz LED-PLR-100 modrá/bk 10m, 100 LED AKCE Výprodej
- Akce

Podobné produkty
- Akce
2 790 Kč
/
ks
2 306 Kč
bez DPH
2 790 Kč
/
ks
2 306 Kč
bez DPH
Skladem
650 Kč
/
ks
537 Kč
bez DPH
650 Kč
/
ks
537 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný řetěz LED-PLR-100 modrá/bk 10m, 100 LED AKCE VýprodejSkladem424 Kč/ ks350 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Světelný řetěz LED modrý
Jednoduchý a bezpečný konektorový systém umožňuje řetězy spojovat za sebe do série a vytvořit až 144 m dlouhý řetěz na jedné přívodní šňůře. Bohužel tento model nelze dělit.
Video produktu
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | Modrá |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 10 m |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8,2 W |
| Spojitelné | 6 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5 m, součástí balení |
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Zboží zařazeno v kategoriích










