- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Světelný řetěz LED-PL-120 bílá/tk - 24V 12m, 120 LED AKCE Výprodej
Světelný řetěz LED-PL-120 bílá/tk - 24V 12m, 120 LED AKCE Výprodej
- Akce

- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží6
Světelný řetěz LED-PL-120 bílá/tk - 24V 12m, 120 LED AKCE VýprodejSkladem623 Kč/ ks515 Kč bez DPH
Venkovní i vnitřní, délka 12 m, 120 LED, příkon 10,9 W, 24 V, barva diod bílá, transparentní kabel, trafo součástí výrobku, nelze spojovat !
Video produktu
| Barva vodiče | Transparentní |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 120 ks |
| Rozteč mezi LED | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 12m |
| Napětí | 24V |
| Příkon | 10,9 W |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelný řetěz je univerzální dekorací vhodnou k ozdobení stromečku nebo zvýraznění obrysů. Stačí jen zapojit vlastní fantazii a můžete si vytvořit vlastní dekoraci.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Tyto řetězy nelze spojovat.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné řetězy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44













