- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED rampouchy
- Světelný rampouch LEDIPLR-38 bílá/čk (Extra část 1m ) 1,5m, 76 LED křížový konektor
Světelný rampouch LEDIPLR-38 bílá/čk (Extra část 1m ) 1,5m, 76 LED křížový konektor

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Světelný rampouch LEDIPLR-38 bílá/čk (Extra část 1m ) 1,5m, 76 LED křížový konektorSkladem985 Kč/ ks814 Kč bez DPH
Venkovní, extra část, délka 1 m, max. výška 1,5 m, 76 LED diod, rozteč 10 cm, příkon 4,6 W, barva LED diod bílá, černý kabel, 240 V, křížový konektor
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 76 ks |
| Rozteč mezi prameny | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 1m |
| Výška | 1,5m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 4,6 W |
| Spojitelné | - |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelné rampouchy jsou univerzální dekorací vhodnou k ozdobení střech, štítů, oken či zábradlí.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete rampouchy spojovat do série a vytvořit tak až 60 m dlouhé rampouchy na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální i domácí použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné rampouchy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vysokou bezpečností - krytí IP 44



