- Úvod
- Jednorázový pronájem
- Světelný rampouch LEDICL-120- bílá/tr 0,6m, 120 LED
Světelný rampouch LEDICL-120- bílá/tr 0,6m, 120 LED

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Světelný rampouch LEDICL-120- bílá/tr 0,6m, 120 LEDSkladem/ ksbez DPH
| Barva vodiče | Transparentní |
| Barva světla | Studená bílá |
| Celkový počet LED | 120 ks |
| Rozteč mezi prameny | 10cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 2,6m |
| Šířka | 0,6m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 13,5 W |
| Spojitelné | 10 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5m, součástí balení |
Světelné rampouchy jsou univerzální dekorací vhodnou k ozdobení střech, štítů, oken či zábradlí.
LED diody jsou tvarovány tak, aby došlo k ideálnímu světelnému rozptylu a maximálnímu využití spotřebované energie.
Díky jednoduchému a bezpečnému konektorovému systému můžete rampouchy spojovat do série a vytvořit tak až 30 m dlouhé rampouchy na jedné přívodní šňůře.
Naše výrobky jsou určeny pro profesionální i domácí použití a vynikají svým výkonem, dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a vysokou bezpečností.
Světelné rampouchy MK-mont se vyznačují zejména:
- nízkou spotřebou elektrické energie
- dlouhou životností
- vysokou svítivostí
- jednoduchou instalací
- vzájemnou propojitelností díky typizovaným konektorům
- vysokou bezpečností - krytí IP 44





