- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED padající světlo
- LED snowfall
- Snowfall FLS-D-0,5M x 5-240L oboustranný - venkovní - bílá
Snowfall FLS-D-0,5M x 5-240L oboustranný - venkovní - bílá

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Snowfall FLS-D-0,5M x 5-240L oboustranný - venkovní - bíláSkladem7 174 Kč/ ks5 929 Kč bez DPH
Venkovní i vnitřní, oboustranné provedení, délka trubic 0,5 m, vzdálenost mezi trubicemi 2,2m, počet trubic v balení 5ks, krytí IP64, příkon 14 W, barva diod studená bílá, počet LED diod 240ks, napájení 230 V
Video produktu
| Barva vodiče | Černá |
| Barva světla | Studená bílá |
| Vzdálenost mezi trubicemi | 2,2m |
| Délka trubic | 0,5m |
| Počet trubic | 5ks |
| Počet LED diod | 240ks |
| Napětí | 230V |
| Příkon | 1,3-3 W |
| Spojitelnost | 2 ks |
| Stupeň krytí | IP64 |
Snowfall napodobuje padající sníh a díky tomu vytváří výjimečný efekt. Je vhodný pro nazdobení budov, obchodních center, a vánočích stromečků. Jedná se o dekorativní prvek vhodný jako doplněk ke světelným řetězům.
Tento typ Snowafallu je v oboustranném provedení a proto je vhodný zejména k zavěšení do volného prostoru. K zavěšení na fasády je možné použít levnější jednostranné provedení.
Díky vysokému stupni krytí IP64 se jedná o odolný a bezpečný výrobek vhodný do umístění v exteriéru i interiéru.






