- Úvod
- LED vánoční osvětlení
- LED řetězy venkovní
- Řetěz LED-PLR-200-20M-XP-Synchrone RGB/čk
Řetěz LED-PLR-200-20M-XP-Synchrone RGB/čk
- Novinka
- Nejprodávanější

Podobné produkty
- Novinka
4 591 Kč
/
ks
3 794 Kč
bez DPH
4 591 Kč
/
ks
3 794 Kč
bez DPH
Skladem
3 127 Kč
/
ks
2 584 Kč
bez DPH
3 127 Kč
/
ks
2 584 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Řetěz LED-PLR-200-20M-XP-Synchrone RGB/čkSkladem4 591 Kč/ ks3 794 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED světelný řetěz, venkovní, délka 20m, 200 LED diod, rozteč 10cm, barva světla RGB, černý kabel, příkon 18W, spojitelné 7 ks na 1 GPS modul.
Řetez Synchrone využívá GPS signál k synchronizaci efektu. Lze tak vytvořit neomezeně velké instalace výzdob s přesnou změnou efektu. Nelze měnit barvu, rychlost ani pořadí efektů.
Pro správnou funkčnost Synchrone řetězu je potřeba umístit GPS modul ve venkovních prostorech na dosah družicového signálu.
Video produktu
| Barva kabelu | Černá |
| Barva světla | RGB |
| Celkový počet LED | 200 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 20 m |
| Napětí | 220-240V |
| Příkon | 18W |
| Spojitelné na 1 GPS modul | 7 ks |
| Napájecí šňůra | 1,5 m, součástí GPS modulu |
| Popis efektů u tohoho produktu (nelze měnit) | ||
| Číslo efektu | Barevný efekt | Délka efektu |
| #1 | červená | 30s |
| #2 | zelená | 30s |
| #3 | žlutá | 30s |
| #4 | modrá | 30s |
| #5 | bílá | 30s |
| #6 | růžová | 30s |
| #7 | multi | 30s |
| #8 | azurová | 30s |
| #9 | červená + záblesk | 30s |
| #10 | zelená + záblesk | 30s |
| #11 | žlutá + záblesk | 30s |
| #12 | modrá + záblesk | 30s |
| #13 | bílá + záblesk | 30s |
| #14 | růžová + záblesk | 30s |
| #15 | multi + záblesk | 30s |
| #16 | azurová + záblesk | 30s |
Zboží zařazeno v kategoriích










