Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Odběr je možné kdykoliv odhlásit
- Úvod
- Nejpoužívanější osvětlení
- Pro domy
- RGB řetěz LEDPLR-100-10m-230V-RGB/bk
RGB řetěz LEDPLR-100-10m-230V-RGB/bk
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 1
- Související zboží1
RGB řetěz LEDPLR-100-10m-230V-RGB/bkSkladem3 181 Kč/ ks2 629 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED světelný řetěz
- venkovní/vnitřní použití
- délka 10 m
- 100 LED diod
- příkon 12W
- bílý kabel
- barva světla RGB - lze měnit barvy pomocí dálkového ovladače ( není součást balení, nutno doobjednat)
Lze nastavit jednu solidní barvu, měnit mezi přednastavenými módy, měnit rychlost efektu a jas světla.
Video produktu
| Barva vodiče | Bílá |
| Barva světla | RGB |
| Celkový počet LED | 100 ks |
| Rozteč mezi LED | 10 cm |
| Délka bez přívodní šňůry | 5 m |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Spojitelné | Ano, max 15 ks |
| Napájecí šňůra | Ano, součástí balení |
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích





