Vánoční výzdoba
Kontakty
MK-mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
431 51 Klášterec nad Ohří

+420 474 316 731/2
info@mkmont.cz
www.mkmont.cz
IČ: 25424769
DIČ: CZ25424769

  1. Úvod
  2. Hity Vánoc 2018
Hity Vánoc 2018

 

Slunečního svitu již ubývá, dny se krátí, na město opět padá podzimní šero, mlhavo.. Se sychravým počasím však přichází období příprav na blížící se vánoční čas... Začínáme rozsvěcovat své příbytky, abychom jim vdechli sváteční vznešenost.

 

Proč si chladné dny tedy nezpříjemnit světélky, jež udělají radost nejen Vám, ale i Vašim nejbližším? Proč nerozzářit prostory jasem světelných řetězů, světlem z vánočních dekorací či mnoha jinými světelnými efekty? Proč nedodat to pravé kouzlo vánočního osvětlení?

 

Jelikož jsme firma zabývající se výrobou vánoční světelné dekorace již několik desítek let, máme v této oblasti mnoho zkušeností a bohatou praxi při zdobení interiérů i exteriérů. Na poptávku reagujeme tak, že sledujeme nejnovější trendy v oblasti světelné i nesvětelné výzdoby a v mnoha případech tyto trendy i sami určujeme.

Náš vlastní výrobní závod a nejmodernější technologie nám nabízejí širokou paletu možností, jak uspokojit nejrůznější přání našich zákazníků. Proto pro nás není problém vyzdobit jakkoli velký prostor, máme zkušenosti s montážemi i v těžko přístupných místech. O moderní design našich produktů se starají kreativní grafici, o výrobu pak zkušení a proškolení zaměstnanci. Zajišťujeme také samotnou montáž i demontáž nabízených výrobků.


 

 

„Přinášíme světlo Vánoc do Vašich domovů.“

 

Protože věříme, že hotový produkt je naší nejlepší reklamou, snažíme se být v oblasti vánočních dekorací vždy o krok napřed. Neustále vyvíjíme nové dekory, originalita je pro nás výsadou.

 

Víme, že dobrý výrobek má splňovat především tato 4 kritéria:

1. úsporný

2. jasně zářící

3. bezpečný

4. kvalitní

My však nabízíme mnohem více.

 

Hity vánočního osvětlení pro vnější i vnitřní použití

Co tedy v nabídce pro tento rok najdeme? Sortiment našich výrobků je opravdu velmi široký. Zhlédnout jej můžete v našem e-shopu, kde se můžete zároveň inspirovat a vybírat sami dle vlastních představ a požadavků. My pro Vás za všechny vybereme z nabídky ty, jež považujeme za opravdové hity soudě dle zájmu našich stávajících zákazníků a spokojenosti mnoha našich klientů.

Mezi širokou veřejností jsou stále více oblíbeny výrobky LED technologie, která i přes vyšší pořizovací cenu nabízí mnohem větší úsporu elektrické energie. Cenová návratnost LED světelných zdrojů je tedy pouze otázkou času. O dalších výhodách této úsporné technologie se více dočtete zde.

Dále připomínáme, že rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením je patrný na první pohled. Kabel pro vnitřní (interiérové) použití je pokryt plastovou izolací, vnější je kvůli klimatickým podmínkám chráněn izolací gumovou. Při nákupu osvětlení sledujte označení na obalu, které se týká mezinárodního krytí. Vnější osvětlení musí být označeno indexem minimálně IP44, vnitřní pak indexem IP20.

Pro bezpečnost Vaši i Vašich blízkých nikdy nekupujte vánoční osvětlení v pochybných prodejnách, tržnicích apod. Radost z „ušetřených“ peněz by Vám totiž nemusela vydržet příliš dlouho. Naše výrobky podléhají nejpřísnější kontrole kvality a bezpečnosti, všechny výrobky splňují požadované normy stanovené EU.

Vhodným vánočním osvětlením můžete symbolicky započít adventní čas. Než odstartujete vánoční nákupní horečku, rozsviťte si své okolí a nasajte atmosféru blížících se nejkrásnějších svátků v roce.

 

Máte zájem o moderní osvětlení?

Náš moderní sortiment zahrnuje velké množství dekorací, které lze libovolně kombinovat. Od zajímavě řešených vánočních stromků ve tvaru kuželů či pyramid, po PVC koule, jež mohou úžasným způsobem ozdobit nejen Vaši zahradu, ale i stropy obchodních center, společenských hal atd. PVC pyramidy se výborně hodí před vstupní dveře významných podniků, firem či hotelů, ale i do vstupních hal, recepcí apod.

PVC girlandy zdobené například korály mohou efektivně dozdobit jakýkoli prostor, ať už ve Vaší domácnosti, či firmě.

Kombinovat je můžete jak se světelnými řetězy, tak s plastovými ozdobami. V naší nabídce najdete překrásné vánoční kouličkové větve, které se mohou zavěsit od stropu a tím vytvoří nádherné barevné schéma do prostoru. Nabízíme je v mnoha atraktivních barevných odstínech, které si můžete na přání i libovolně nakombinovat. Za všechny jmenujme například klasickou kombinaci červeno-zlaté, modro-stříbrné, oranžovo-hnědé apod. Pro letošní rok dle módních trendů klidně kombinujte odstíny fuchsiové, fialovo-černé, nebojte se ani kombinace tří barev, jako např. bílo-limetko-tyrkysové.

Novinkou mezi ozdobami jsou také dekorace s motivem hroznů. Vypadají velmi hezky, ať už je zavěsíte kamkoli. Opět si můžete vybírat z mnoha barevných variací i velikostí.

Možná Vaši představu uspokojí mezi zákazníky velmi oblíbená tzv. rýže či perly. Jedná se o průhledný kabel s drobnými žárovkami uvnitř. Některé typy světelných dekorací se dají naprogramovat a lze s nimi vytvářet pokaždé jiný efekt. Klasická světla jsou statická a svítí pořád stejně. Světla s programem jsou dynamická a mohou měnit i barevné schéma.

 

Chcete jít ve vánoční výzdobě ještě kousek dál? Nebojíte se novinek a pouhá klasika není nic pro vás? Rádi byste zatraktivnili své prostory něčím neobyčejným?


Pak využijte naší nabídky a inspirujte se. Nahlédněte do našeho e-shopu a seznamte se s těmito atraktivními prvky, které mohou opravdu zajímavě dotvořit atmosféru Vánoc.

 

Ještě něco navíc? Co například 3D dekorace?

Všechny tyto 3D dekorace vyrábíme v různých velikostech. Parametry přizpůsobujeme přáním zákazníků. Více se dočtete zde.

 

Přejete si osvětlení se zajímavým efektem?

Naše dekorace disponují zvláštními světelnými efekty, jako jsou například efekt vody, stroboskopický efekt, flash efekt či efekt padajícího světla. Tyto prvky zaručeně zpestří a oživí Vaši vánoční výzdobu a dopomohou autentickému vyjádření atmosféry Vánoc ve Vašem okolí.

Efekt vody

LED diody s tímto světelným efektem se rozsvěcují postupně a střídavě, což vytváří dekoraci připomínající dopadající paprsky Slunce či odrážející se měsíční svit na vodní hladině.

Stroboskopický efekt

Silné záblesky a velmi rychle přerušované záření – to jsou vlastnosti stroboskopického efektu. Světelná dekorace tak v určité frekvenci střídá velmi silné záblesky se zhasnutými diodami.

Flash efekt

Flash efekt je zajímavá funkce LED diod, kdy část z nich problikává, a dekorace se tak jeví jako třpytivá. Proto je tento efekt někdy neoficiálně nazýván jako „efekt třpytění“. Na LED světelném řetězu každá desátá dioda problikává v jiném odstínu světla. Je vytvářen dynamický efekt, který zaručeně upoutá.

Snowfall a snowdrop

Tyto efekty při osvětlení působí jako padající světlo (snowfall) nebo padající sníh (snowdrop). Diody se rozsvěcují postupně, a Vaše oko se tak může kochat velmi působivým efektem pohyblivého světla. Při použití více kusů můžete dosáhnout efektu stálého ohňostroje, což se jeví jako skvělá výhoda pro ty, kteří chtějí být vidět. Navíc si sami můžete navolit rychlost cyklů.

Pokud nakombinujete svou vánoční výzdobu spolu s některým z těchto efektů, vězte, že u všech kolemjdoucích či přihlížejících vyvoláte nezapomenutelný dojem.

 

Moderní výzdoba do ulic měst a obcí

Uvažujete o vánoční výzdobě do ulic města či obce? Chtěli byste, aby tato výzdoba byla něčím zajímavá, moderní, neokoukaná? Lidem ve městě můžete darovat netradiční vánoční dárek v podobě zajímavě řešených dekorací na sloupech veřejného osvětlení, pouliční osvětlení do převěsu, nazdobené radnice, věže atd.

Máme bohaté zkušenosti a rádi Vám poradíme, jak dodat Vaší obci tu pravou atmosféru tak, aby příjemně podtrhla architektonický ráz a doladila historický rámec Vaší obce.

 

 

Jaké barvy jsou nyní IN?

Módním trendům nepodléhají jen vánoční dárky, ale také vánoční dekorace. Stejně tak podléhají módním vlnám i barvy, v nichž se nese duch Vánoc. Pro letošní rok jsou to zejména barvy bílá a fialová, jak bylo prezentováno například na vánočním veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem, který se konal letos v lednu a únoru. Bílá barva může být lehce doplněna pastelovýmitóny. Bílou můžete velmi vhodně nakombinovat s odstíny zelené (mátová, pistáciová) nebo se výborně hodí k ledověmodré. Držet krok s módou budete také v případě, že věncům, řetězům či girlandám dodáte ozdoby s ledovým nádechem.

Dříve populární červená, tmavě modrá, zlatá a stříbrná nyní ustupují do pozadí, nicméně stále se řadí mezi nejoblíbenější mezi širokou veřejností.

Z kupovaných ozdob stále převládají skleněné koule a baňky, zvonečky, řetězy. Mnoho lidí stále upřednostňuje kombinace vánočních dekorů s přírodními materiály.

 

Chybu však rozhodně neuděláte, zvolíte-li si jakoukoli jinou barvu, jež Vám bude ladit s vybavením interiéru. Záleží přece nejvíce na Vašem vkusu a na tom, co upřednostňujete právě Vy! Barvy musí lahodit zejména Vašemu oku, protože jen tak si opravdu vychutnáte tu pravou vánoční pohodu.

 

Šťastné a veselé Vánoce plné světla a spokojenosti přeje

MK-mont Illuminations, s.r.o.


 

Kde nás najdete

MK-mont illuminations s.r.o.
Průmyslová 6
Klášterec nad Ohří, 431 51

mapa

Kontakty
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Copyright © 2020 | MK-mont illuminations s.r.o.
mkmont.cz | emkamont.com

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.